Спілка мертвих поетів

У фільмі йдеться про вчителя англійської мови та літератури, який надихає своїх учнів змінити бодай щось у своєму житті і пробуджує у них інтерес до поезії та літератури. Дія фільму відбувається у підготовчій школі міста Велтон у штаті Вермонт. Джон Кітінґ – новий викладач англійської мови у консервативному коледжі. Кітінґ надихає учнів відродити «Товариство мертвих поетів», а на своїх заняттях допомагає кожному юнакові знайти свій власний голос у безликому хорі, відкрити для себе прекрасний світ природи та поезії. Результат боротьби студентів за право самовираження — трагічний, а цей фільм нікого не залишає байдужим.

У Вас не має доступу для завантажень

 

Чомусь завжди мені подобалися фільми, тим чи іншим способом пов'язані з процесом навчання. Цей фільм не став винятком.

Новий викладач розкриває в кожному зі своїх підопічних унікальність і талант. І все це на тлі людських взаємин. А ще не варто забувати, що герої - підлітки, а цей вік, як відомо, найскладніший. І кожному хочеться виділитися з товариства і показати, на що він здатний. А ініціатива карається.

Звичайно, в подібних фільмах на перший план виходить гра акторів. Тут з цим все гаразд. Всі актори грають на вищому рівні. Ну а Робін Вільямс керує всім процесом в прямому і в переносному сенсі.

Фільми Пітера Віра мені завжди подобалися. Є в них якась цілісність чи що. Тут теж все на своїх місцях.

Загалом, цей фільм потрібно дивитися всім. Байдужим ніхто не залишиться.

 

 

 


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.