Острів проклятих

Два американські судові пристави вирушають на один з островів в штаті Массачусетс для розслідування зникнення пацієнтки клініки для психічно хворих злочинців. При проведенні розслідування їм доведеться зіткнутися з павутиною брехні і смертельним бунтом мешканців клініки, які кидають їх на острові як в пастці.

У Вас не має доступу для завантажень

 

Захоплююче. Пронизуючо. Цікаво. Дивно. Закручено. Ось тільки кілька слів, що визначають мої враження від переглянутого фільму. Краще, ніж «Острів проклятих» психологічного трилера я ще не бачив. Тут є все: закручений цікавий сюжет, приголомшлива гра Леонардо ДіКапріо, неймовірна атмосфера, важка музика... Тепер по порядку.

Сюжет. Все складно далі нікуди: спочатку одне, потім інше накладається, а там вже просто губишся і не можеш відірватися від екрану в очікуванні продовження. Чи дійсно герой ДіКапріо збожеволів чи ні? Разом з ним ми намагаємося розібратися в перипетіях складного сюжету. 

Леонардо ДіКапріо. Вище всяких похвал! От якби всі так грали в кіно, то це було б казкою: абсолютне злиття з персонажем. 

Атмосфера. Все на своєму місці: пейзажі, що створюють враження безвиході та відчаю, архітектура на острові - покликані налаштувати на винятковий лад фільму, змушують перейнятися особливо уважно.

Музика. Як не можна краще підходить до фільму: страх не відпускає до кінця. Для мене саме музика була практично головним джерелом страху у фільмі. Вона пригнічує, але не вбиває враження, а навпаки посилює.

Постановка... Ну що тут сказати? Скорсезе! Додати більше нічого.

Дуже глибокий фільм, атмосферний, розумний. Кінцівка, звичайно, вразила. Загалом, просто чудово! 

 

 

 


Жанр фільму:Трілер------
оцінило: 0 люд.