Парочка копів

Комедія про пригоди парочки копів. Пошуки вкраденої, при цьому вельми цінної бейсбольної картки приводять до «розборок» з одержимим гангстером-фетишистом і порятунку красуні-мексиканки, в якої знаходиться ключ до мільйонів доларів, відмитих наркомафією. І це ще не все!

У Вас не має доступу для завантажень

 

Якщо вас не напружує вторинний сюжет...

Якщо у вас з'явились 2 години вільного часу і хочеться просто розслабитися...

Тоді «Парочка копів» - те, що вам потрібно.

Кевін Сміт пропонує подивитися нам на чергову історію двох поліцейських - напарників, Джиммі (Брюс Вілліс) і Пола (Трейсі Морган), які виключно з обов'язку служби влаштовують руйнування, де тільки з'являються. Джиммі необхідно продати свою бейсбольну картку, щоб оплатити весілля дочки, але у нього віднімають його єдину надію виглядати нормальним батьком. Джиммі разом з Полом, який постійно ревнує свою дружину, вирушають на пошуки картки. Ох, бережися місто!

Звичайно, сюжет відверто невигадливий, але нудьгувати глядачеві не доведеться. Причиною тому головні герої, які постійно потрапляють в комічні ситуації , зрідка обговорюють проблеми один одного. Сцени погоні за підозрюваним в костюмі мобільного телефону і фінальна сцена в морзі варті багато чого, так що запозичення з інших фільмів не псують загальної картини.

«Парочка копів» - динамічний, і заряджаючий позитивом фільм від Кевіна Сміта.

 

 

 


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.