Безсонна ніч

Детектив Вінсент Гаррель, який був таємно присутнім на угоді гангстерів, викрав у наркоторговців сумку з наркотиками і ... підписав собі смертний вирок. Бандити викрадають у Вінсента сина, щоб зробити обмін і повернути наркотики. Але у поліцейського вже немає наркотиків і для порятунку сина він має зробити неможливе. Ніч, в яку має відбутись обмін, виявиться найдовшою за все його життя, а може бути навіть останньою…

У Вас не має доступу для завантажень

 

Офіцер французької поліції разом зі своїм напарником вирішують накрити кур'єрів чималої кількості кокаїну в багажнику автомобіля, тим самим вирішивши свої фінансові проблеми в житті. Але їх план руйнуються, коли деякі свідки впізнають їх особи, і далі починається протистояння героя Томер Сіслей з ще більш продажними копами, мафіозі і торговцями тих самих наркотиків.

Звертаю увагу на сценарій фільму не дарма, цей той імпульс внутрішньої енергії фільму, який перетворює повнометражний дебют режисера фільму «Безсонна ніч» у повноцінний і насичений трилер на півтори години екранного часу. Фільм переглядається на одному диханні, час проноситься непомітно, автори картини ні на хвилину не залишають свою історію в невагомому становищі з якимись ліричними відступами.

Як на мене, повністю виправданий у своєму корені розважальний фільм, в черговий раз демонструє той драйв французького стилю, який Голівуду місцями ніколи і не зрозуміти. Якщо ви шукайте щось нове в жанрі, то стрічка «Безсонна ніч» відповідний вибір. 

 

 

 


Жанр фільму:Трілер------
оцінило: 0 люд.