Банди Нью-Йорка

Дія фільму відбувається в Нью-Йорку, протягом 1846-1863 років. Парубок на ім'я Амстердам, бажає помститися Біллу "М'ясникові", людині, що вбила його батька. Він гарантує свою допомогу кишеньковому злодієві Джені Евердан, але завдання виявляється набагато більше небезпечним, ніж Амстердам міг коли-небудь, собі уявити, коли він розуміє, що його тато був убитий у результаті війни між кримінальними угрупованнями. Серед куплених поліцейських і корумпованих політичних діячів об'єкт його помсти Білл є всього лише ще однією фігурою в цій кривавій гангстерській війні.

У Вас не має доступу для завантажень

 

Дуже хороший фільм, в якому немає однозначно поганих і хороших героїв.

Позитивний герой у виконанні Леонардо Ді Капріо насправді не такий хороший. Незважаючи на те, що дитинство він провів у християнському притулку, його герой весь цей час зберігає в собі помсту, а потім намагається вбити М'ясника Білла досить підлим способом.

І в той же час, головний лиходій картини М'ясник Білл, який убив батька Амстердама (Леонардо Ді Капіо) виявляється людиною честі. Він щиро поважає убитого, потім зберігає життя його синові...

Фільм приковує увагу від початку і до кінця. Стежиш за долями як однієї, так і іншої сторони.

Хочеться сказати спасибі Мартіну Скорсезе за реалістичний фільм, адже в житті немає однозначно хороших і поганих людей... Якщо судити про людей за їхніми вчинками, то можна увійти в оману - невідомо, за яких обставин було скоєно ту чи іншу дію.

 

 

 


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.