Бен Гур

Два друга, єврей Іуда Бен Гур і римлянин Мессала зустрічаються після довгої розлуки дорослими людьми і розуміють, що дружба вже неможлива. Іуда співчуває боротьбі свого народу за звільнення, а Мессала вимагає, щоб той зрадив своїх співвітчизників.

У Вас не має доступу для завантажень

 

Цей фільм мені сподобався. Дуже добре передана реальність того жорстокого часу, при правлінні Римської імперії. Дуже точно було підібрано обмундирування римлян і одяг простого народу. Хороший музичний супровід усього фільму. Дуже добре зіграли актори свої ролі.

Герой Джозефа Моргана, Бен Гур, залишив після себе подвійне враження. Спочатку він був втіленням любові, добра, справедливості і був слухняний Божому закону. Потім, в смертельному двобої з фракійцем, він проявив себе підло і боягузливо, забувши про всяку справедливості, убивши його без роздумів, коли той помилував його. Звичайно, скажете легко судити, коли не побував на його місці, але все-таки, він себе забруднив цим вчинком, як позитивного героя.

Дуже слабо і невпевнено, в цьому фільмі передана любов Ісуса Христа. Так, було чимало слів взято зі Святого Письма, Нового Завіту, але як то все мимохідь, не доходила до сердець героїв ця Божа любов.

 

 

 


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.