Просто уяви!

Тільки уяви і ти побачиш цілий світ. Уяви і ти будеш як всі або навіть краще. Фільм розповість про групку сліпих людей з якими Яну, їх новому вчителю, доведеться відкривати нові відчуття і світи. Всі вони не дуже впевнені в собі молоді люди, в той час як навколо стільки всього відбувається! Просто не потрібно боятися і впускати в себе цей прекрасний навколишній. Правда варто ще не перестаратися з відкриттям чудес зовнішнього світу, адже там є і вельми гнітючі речі. Все це доведеться осягнути на власному досвіді Яну і його підопічним, які нарешті, як виявилося, все ж таки знайшли відчуття прекрасного, яке вони так довго не бачили.

Завдяки зору ми сприймаємо 60% інформації про навколишній світ. Тим же, хто народжений не зрячим доводиться компенсувати цей недолік. Наприклад, у них краще розвивається слух... або ж уява.

Є реальний, об'єктивний світ, але не варто забувати, що насправді світ постає перед нами таким, яким саме ми його сприймаємо. І якщо ми хочемо додати своїх фарб в нього, чи завжди це погано?

Це дуже цікавий фільм про сліпого вчителя, який може орієнтуватися в просторі завдяки тому, що тонко сприймає цей світ і «добудовує» його для себе. Фільм змушує задуматися і відчути світ ширше, глибше, виразніше.

 

 

 


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.