Розділювач

Події фільму розгортаються в підвалі одного з будинків у Нью-Йорку, який став свого роду рятувальним бункером для вісьмох людей, коли місто було зруйноване в результаті потужного вибуху невідомого походження.

У Вас не має доступу для завантажень

 

Фільм досить яскраво показує, що група людей в закритому просторі обов'язково рано чи пізно або складе звід правил і житиме за ним, або повбиває один одного.

У даній групі відразу з'являються кілька лідерів, таких собі "альфа-самців", які мають різні галузі впливу - у одного їжа і героїчне минуле, у інших свіжий розум і вміння впливати на натовп. Помістіть будь-яку групу людей в рамках експерименту в закрите приміщення і не кажіть, коли вони вийдуть і що потрібно робити - буде теж саме, можливо менше кровопролиття, але суть зрозуміла.

Цей фільм яскраво показує те, що в невідомій ситуації, коли існує реальна загроза життю ніяка мораль не працює, всі засади суспільства йдуть на другий план, на перший виходять лише тваринні інстинкти - їсти, пити і розмножуватися! Інстинкт самозбереження завжди бере верх...

 

 

 


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 0 люд.