Старі машини

Продавець вживаних авто Руді Руссо, що працює в салоні старого Люка Фукса безсоромно переваблює клієнтів у конкурента - Роя Фукса, люкового брата. Одного разу терпець Роя увірветься, і він вирішить у мить позбутися від надокучливого сусідства і владнати своє фінансове становище. 
Друзі Руді, який мріє зайняти місце у сенаті штату, теж заклопотаний пошуком великої суми грошей для передвиборчої кампанії. Але доля йому наносить руйнівного удару звідти, звідки він і чекати не міг.

У Вас не має доступу для завантажень

 

У далекому 1980 тоді ще маловідомий режисер Роберт Земекіс береться за створення свого другого по рахунку (за два роки до цього він зняв музичний фільм «Я хочу тримати тебе за руку») комедійного явища - «Старі машини».

У даній стрічці дуже яскраво, незвично, дещо грубувато і навіть з невеликим відтінком гротеску в сатиричній стилізації показана проблематика жорсткої конкуренції між приватними підприємцями, причому ця конкуренція показана з такою глузливою іронією, що починаєш розуміти, чому Земекіс поставив в центі цієї тематики саме автомобільний бізнес.

Але незважаючи на серйозний контекст, не потрібно забувати що це все-таки комедія і що Земекісу вдалося злити яскраво виражену сатиру і звичайну «вечірню» комедію в один чудовий і вдалий синтез.

Фільм в першу чергу запам'ятовується своєю динамікою, події розгортаються стрімко, одне за іншим, як би на одному диханні, і не встигаєш повністю насолодиться всією красою стрічки, як вона несподівано закінчується.

А в «другу чергу» своїм акторським складом - в цьому фільмі була задіяна ціла плеяда зірок кіно - Курт Рассел, Джек Ворден, Джо Флагерті, Девід Л. Лендер.

Дуже смішна комедія! Гарний настрій під час і після перегляду гарантовано!

 

 

 

 


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.