Куля в Голову

Професійний вбивця Джеймс йде на справу зі своїм напарником Луїсом. Все проходить гладко і тепер двом кілерам залишається тільки отримати свої грошики. Замовник не має наміру віддавати гроші, він посилає іншого професіонала, щоб той убив напарників по нелегкій справі. Луїс гине від руки кілера, але Джиммі вдається вижити. Після такої підстави Джиммі Бономо залишається зробити тільки одне - помститися своїм замовникам за смерть друга. У цьому йому допомагає поліцейський азіатської зовнішності Тейлор Квон. І тепер двом абсолютно різним людям доведеться «залізти на самий верх», щоб розібратися з злочинною елітою Нового Орлеана.

У Вас не має доступу для завантажень

Фільм зняв Уолтер Гілл. Режисер із завданням впорався (постановка боїв і перестрілок зроблена професійно). Сталлоне не підвів, його герой вийшов надзвичайно харизматичним і кумедним. Не чекав подібної гри від Сільвестра - моє шанування. В інших ролях знялися «серіальні» актори: Кенґ (Форсаж), Акінойе-Агбаже (Загублені) і Момоа (Гра престолів). Жоден з акторів навіть і не думав розчаровувати. Тільки Слейтер якась дивна роль дісталася. Всі діалоги написані справжніми геніями, слухати героїв хочеться знову і знову. Є й жарти і лайка. Персонаж Сільвестра взагалі майстер по частині "міцного слівця», але це його тільки красить. Ще запам'яталися дуже правдоподібні дірки в тілі, після попадання куль.

Мінусів мало: слабкий сюжет (з передбачуваним фіналом), невмілі ракурси (від яких голова і очі болять) і безглузді вчинки героїв.

Фільм рекомендований до перегляду всім фанатам бойовиків і шанувальникам Сталлоне.

 

 


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.