Годзилла

З тихоокеанських джунглів на Нью-Йорк насувається страшна катастрофа. На очах у приголомшених жителів руйнуються хмарочоси, перевертаються автобуси, йдуть під землю цілі квартали. Але це не ураган і не землетрус. Це — Годзилла, найжахливіше чудовисько в історії. 
Для неї людська цивілізація — лише жалюгідний мурашник, будинки — сірникові коробки, вертольоти — настирливі бабки. Мегаполісу загрожує повне знищення. Армія, оснащена за останнім словом техніки, не в силах протистояти гігантській ящірці. Невеликій групі сміливців належить з'ясувати, навіщо Годзилла прийшла в Нью-Йорк. Можливо, тоді їм удасться врятувати місто.

У Вас не має доступу для завантажень

Дуже багато чого в картині мені сподобалося, і в першу чергу образ самої Годзилли. Актор, який носив її костюм в японських фільмах сказав, що у цього фільму немає душі. А я вважаю навпаки. У фільмі Роланда Еммеріха Годзилла була типовим чудовиськом, просто так нищивши все підряд. Незважаючи на те, що вона була створена за допомогою комп'ютерних технологій, в кожному кадрі, де вона з'являлася, було показано, що у неї є душа, характер, розум і навіть любов, яка була відображена, коли Годзилла побачила своїх загиблих дитинчат. І в кінці фільму, коли її бомбардували вертольоти мені було навіть шкода її. Адже це просто жива істота, яка бажає жити і розвиватися, а люди для неї це як мурашки для нас. Все це звичайно було передано завдяки прекрасній роботі сценаристів, спецефектів і незрівнянною режисурою Еммеріха.

 

Актори впоралися відмінно. Меттью Бродерік зіграв дуже добре. У нього вийшов дуже цікавий і емоційний образ вченого, який хоче всіма силами врятувати свій народ. І крім того, видно, що йому самому було шкода вбивати Годзиллу, незважаючи на її небезпеку. У Жана Рено вийшов чудовий спецагент, грати яких йому вже не вперше. Всі інші актори теж були на висоті - і Марія Пітілло в образі дівчини Ніка, і Хенк Азарія, з якого вийшов смішний, але сміливий репортер, а також Майкл Лернер в ролі цинічного мера.

Спецефекти і зараз виглядають заворожуюче. Годзилла, руйнування Нью-Йорка, військові баталії - все виглядає дуже барвисто і натурально.

Музика - в цьому фільмі вона грає важливу роль. Вона дуже добре підкреслює важливі та ключові сцени фільму, надає епічності і драматизму який відбувається на екрані.

Загалом хочу сказати, що у Роланда Еммеріха вийшов заворожливий, динамічний і навіть чимось драматичний фільм, який завжди буде одним з моїх найулюбленіших.

 


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 1 люд.