Крутий фараон

Сюжет фільму пролягає в наступному: кращого поліцейського лондонської Метрополітен Полис звати Ніколас Енджел. Він настільки суворий, що навіть челябінські менти побачавши його нервово курять. Зрозуміла справа, таке положення справ триває недовго, тому що навіть своїм товаришам по службі Ніколас - як більмо на оці, настільки він крутий. Прямо скажемо, на ніковому фоні все інше управління поліції виглядає жалюгідними невдахами. І ніколасівське начальство придумує шикарну відмазку - воно робить його сержантом й відправляє до мирного й найзадрипанішого селища Великобританії, де вбивств не було вже двадцять років, а поліція зайнята головним чином пошуком і виловом зниклих гусаків. 

Прибувши на нове місце, наш бравий екс-боббі спочатку трохи засмучується станом тамтешньої правоохоронної служби, але незабаром перестає. А все тому, що зненацька відзначає цікаву закономірність: убивств у містечку й справді не відбувається, чого немає того немає. А от нещасних випадків трапляється щось вже дуже поверх норми...

У Вас не має доступу для завантажень

Фільм залишив відмінне враження, дуже хороше поєднання жанрів комедії, бойовика і детектива, вельми цікавий сюжет.

Фільм сам по собі дивиться легко і невимушено. Розповідає він про те, що одна людина може змінити багато чого в долі маленького містечка. Не погані спецефекти, хороший гумор, цікавий розвиток подій, чудова гра акторів, мінусів я не помітив.

Не можна сказати що цей фільм «на один раз», але так само не можна сказати що це якийсь шедевр. Просто хороший фільм, який не набридає якимись нудними моментами, драматичністю або тьм'яними діалогами.

 

 

 


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.