Звичайні Підозрювані

Зазвичай, якщо є злочин, є мотив. Зазвичай, якщо проводиться впізнання, принаймні є один підозрюваний. Але це не було звичайним злочином. П'ятеро злочинців зіткнулися в одному незвичайному місці і вирішили прокрутити одну справу. Але хтось сильніший і могутніший, хтось, чиє ім'я лякає всіх злочинців світу, хоче, щоб вони попрацювали на нього. 
Це не було звичайним злочином, і вони — не просто звичайні підозрювані.

У Вас не має доступу для завантажень

Саме пошуком диявола займається глядач, вдивляючись в підозрілі особи під час перегляду цієї картини. І не без задоволення! І безуспішно! Адже це - справжній детектив. Втім, інтрига злегка розмита, але це данина оригінальності сюжету. А відсутність зайвої динаміки розвитку подій, бездоганна гра акторів, питання, що виникають не відразу, а поступово і відповіді, що як би поруч, але спробуй злови - роблять фільм не тільки цікавим, але й таким, що має свій стиль.

Звичайно ж, картина - не ідеальна. Але це скаже досвідчений глядач через роки й роки після виходу фільму. А в середині 90-х він міг легко бути і культовий. Характери персонажів злегка шаблонні, події що відбуваються часто ірреальні, а головне питання по ходу розвитку закрученого сюжету стає на другий план. Проте, фільм легко тримає увагу, що дає право назвати картину ще й трилером. 

Побільше таких фільмів!

 

 


Жанр фільму:Трілер------
оцінило: 0 люд.