Рейс

Під час авіакатастрофи капітан екіпажу здійснює неможливе, він майстерно садить літак і тим самим рятує велику кількість людських життів. Та аналіз крові, який було здійснено перед роковим рейсом виявив, що вміст алкоголю у крові пілота перевищує норму. Доведеться з'ясувати яке зі загальноприйнятих соціальних правил є істинним: героїв не судять чи перед законом всі рівні?

  Flight-2012.torrent
[13.7 Kb] (Завантажили: 7)

Давненько я чекав повнометражного фільму Роберта Земекіса. Я маю на увазі, того, в якому можна насолодитися грою живих акторів. Хоча мультики теж непогані. І треба сказати, що я ні краплі не розчарований.

Перша частина фільму присвячена захоплюючому духу катастрофи. Вашинґтона досить звично там бачити. Потяги він водить. І на підводному човні був. Тепер пересів на крила. Виглядало все досить напружено. І дуже реально. Я не беру до уваги різні технічні подробиці.

Потім починається драма. З різними соціальними аспектами. І хороша гра акторів зберігає планку. Джон Ґудмен чудовий. Його образ незвичайний і самобутній. Саме з програвача його героя звучить парочка дуже пристойних пісень.

Келлі Рейлі також органічно влилася в образ наркоманки. Але при цьому її героїня має певні принципи. Дон Чідл непоганий. Він все мотивує і намагається робити свою роботу.

Весь фільм являє собою боротьбу. З собою, з іншими людьми, з системою. І герой Вашинґтона робить остаточний вибір сам. Він розуміє, що це врятує його самого. Залежати від когось або чогось - це найгірше, що може бути.

Непогана драма з елементами катастрофи.

 

 


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.