Перехрестя Міллера

Америка тридцятих років. Час сухого закону. Злочинні клани в будь-який момент готові розпочати криваву війну за контроль над поставками нелегального алкоголю. Том Реган - розумний і авторитетний злочинець, колишній радник одного з мафіозних босів. Він свого роду анти-герой, абсолютно аморальна, егоїстична і підла людина. 
Але, тим не менш, своїми неабиякими здібностями залишатися живим після найкрутіших сутичок, викликає щирі симпатії. Він вміло балансує між двома готовими в будь-який момент зірватися бандами, намагаючись утримати їх від початку війни. Але довго так тривати не може, і у Тома виникають такі проблеми, від вирішення яких залежатимуть долі дуже багатьох людей ...

У Вас не має доступу для завантажень

Дивовижний по виконанню, тонкий за сюжетним сплетенням і гранично насичений харизматичними героями. З максимальним зануренням в епоху Великої Депресії. Чи треба говорити, що в пошуках свого фірмового стилю Коени настільки високо піднімають планку, що стають об'єктом для наслідування і цитат. Недарма найяскравішу сцену розправи над Берні в лісі згадує Содерберг у фільмі «12 друзів Оушена».

На перший погляд фільм трохи перевантажений діалогами з чергуванням імен, але якщо ввімкнутися з перших хвилин і постаратися не упустити деталі, то далі розумієш яку розумну гру затіяв Том.

Ну і за традицією, фільм просто напханий цитатами, які надовго залишаються в пам'яті і в наших блокнотах.

 

 

 


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.