Нокдаун

Фільм відмінно показує нам одне з правил життя, що за білою смугою завжди випливає чорна смуга. Так само фільм показує місто Нью-Йорк під час Великої Депресії, ми можемо побачити, як важко знайти простим людям роботу і взагалі як їм живеться.

Головний герой Джим Бреддок. Він був успішним боксером, у нього була любляча сім'я, троє дітей, хороший заробіток, слава. Все було дуже добре, поки він не зламав руку. Відразу пішли невдачі, він вилетів з боксу. Але на цьому чорна смуга не закінчилася, у його сім'ї з'явилися великі борги, а працювати було майже ніде. І тут ми можемо ясно бачити почуття членів сім'ї, кожен піклуватися один про одного, батько робить все, що в його силах, заради сім'ї, діти терплячі і ставляться з розумінням.

  Cinderella-Man-2005-UkrEng-sub.Eng-BDRip-AVC.torrent
[17.66 Kb] (Завантажили: 5)

Після чорної смуги прийшла біла смуга. До Джима прийшов його старий друг і запропонував йому вийти на ринг за певну суму. Джим погодився, так він повернувся в бокс. Після приголомшуючих перемог все налагодилося, в сім'ї з'явилися гроші. Але тут все не так добре, тут настає сіра смуга. Для Джима вона біла, а для його рідних ні, адже його противник вже убив двох на рингу. Я не буду говорити кінець, щоб не псувати Вам перегляд.

Одна з головних ідей фільму, показати, що деякі люди не падають, навіть коли їм дуже тяжко, і ось Вам наочний приклад - Джим! У нього була мета - благополуччя його родини, і заради досягнення цієї мети він був готовий піти на все!

Звичайно, фільм не вийшов би таким хорошим, якби в ньому не грав відмінний актор Рассел Кроу. Йому віриш і співчуваєш. Він зіграв на 10 балів!

Так само добре вийшли сцени боїв. Наприклад, під час останнього поєдинку аж подих свело! Так що оператор молодець, відмінні ракурси зйомок!

Чудовий фільм, з цікавим сюжетом, відмінними акторами, непоганим саундтреком, з відмінно відданою атмосферою тих часів! 

 

 


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.