Час

У фільмі розповідається про недалеке майбутнє, в якому наука досягла такого прогресу, що люди, досягаючи 25-річного віку, перестають старіти. І весь наступний час вони зобов'язані працювати, заробляти час, бо воно є єдиною валютою. Бідні змушені рахувати кожну секунду, а багаті заробляють на цьому.

Ніхто не повинен жити вічно, якщо за це інші платять життям.

У Вас не має доступу для завантажень

Вілл Салас - звичайний роботяга. Він перестав старіти 3 роки тому. Часу у нього завжди мало. На день тільки 24 години і не секундою більше. Живе він з мамою і разом, вони ледве зводять кінці з кінцями, рахуючи кожну хвилину. Одного разу в барі він рятує життя людині, якій вона набридла.

- Якби у тебе було багато часу на годиннику, що б ти зробив? 

- Перестав би стежити. Я можу сказати одне, будь у мене час, я б не витрачав його даремно.

Перед тим, як вчинити самогубство, Генрі Гамільтон розкриває Віллу правду, а поки той спить, віддає свій час. З цього моменту життя Вілла змінюється.

Переходячи до акторського складу, мені хочеться сказати, що він вразив мене. Він чудовий! Джастін Тімберлейк, який зіграв Вілла, повністю виправдав мої надії. Його гра була відмінною. І все-таки він непоганий актор.

Я всього лише хочу прокинутися, маючи на руках більше часу, ніж у добі.

Переходячи до музики, слід зазначити, що з роботами Крейга Армстронга мені вже доводилося стикатися і те, що вони були чудовими. У цій картині він також був на висоті. Музика і фільм йшли в одну ногу, фільм був загадковим, і музика була такою.

«Час» - це щось нове в жанрі фантастики і трилера. Оригінальна ідея, оригінальний сюжет. Зізнатися чесно, я чекав більшого, але, і побаченим я задоволений. Тому, «Час» - це той фільм, який обов'язково потрібно подивитися. Не відмовляйте собі в перегляді хорошого кіно! Приємного перегляду!

 

 


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 0 люд.