Бобер

Герой фільму Уолтер Блек (Мел Ґібсон), сім'янин і глава компанії, накопичив протягом життя багато минулих помилок і невдач, як своїх, так і свого покійного батька. Проблеми у справах компанії і невміння вибудовувати відносини з власними дітьми погіршують ситуацію. Його мучить глибока депресія. Він пробує численні методи лікування, один за іншим - від класичних до найбільш екзотичних. Потрібно постаратися стерти з пам'яті все погане і почати життя спочатку. Але як це зробити?

У Вас не має доступу для завантажень

Уолтер змушений виїхати від сім'ї і тимчасово оселитися в готелі, він намагається втопити вантаж проблем в спиртному, але краще не стає - навпаки, він схиляється до самогубства. Саме тоді випадок приводить його до викинутої в сміттєвий контейнер іграшки «Бобер», нікому непотрібної в цьому світі, тим самим так схожою на нього самого. Іграшка стає другим «Я», спілкування за допомогою якої із зовнішнім світом, як йому здається, є ключем до його нового життя. Але дивна річ: чим сильніший Бобер, тим слабкіше стає сам Блек, і ось у героя вже не залишається сил йому чинити опір ...

В деякі періоди життя ми починаємо відчувати гостру необхідність позбутися від чогось старого і звичного на користь свіжого, нового, і, як ми думаємо, незмінно кращого. Звичайно, це непроста робота і з кожним роком вантаж звичок і внутрішніх переживань робить її ще більш складною, але цій роботі допомагає внутрішній діалог із самим собою, який був замінений героєм фільму досить екстравагантним способом. У тому випадку, коли ми вибираємо неправильний шлях, в кінцевому підсумку він може призвести до серйозних проблем, з якими складно боротися поодинці.

Фільм «Бобер» залишає неоднозначне враження: з одного боку він багато в чому банальний, з іншого - глибокодумний, що змушує задуматися про своє життя і життя своїх близьких.

Комедія і трагедія так щільно переплітаються в цьому фільмі, що починаєш їх плутати. А якщо є сумніви, то значить є рух думки, і, схоже, фільм вдався.

 


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.