Містері Роуд

Біля траси знаходять тіло місцевої дівчинки-аборигенки з перерізаним горлом, якщо хто думає, що материкова країна дає данину корінним жителям, то, судячи з картини, в усякому разі, це не так. Першим це відчуває головний герой, який власне сам не відноситься до «білих» поліцейських, і береться розслідувати цю справу, оскільки користується довірою серед співмешканців, та й вбивство цієї дівчинки торкнулося його трохи більше, ніж професійні обов'язки.

У Вас не має доступу для завантажень

У міру свого розслідування він зіштовхуються з великим небажанням своїх колег розв'язувати цей злочин, усілякими способами які створюють штучні перешкоди, а можливо, і самі замішані в цій справі. Фільм «Містері Роуд» це не типовий фільм про змову поліцейських, або злочинців у лавах поліції, це також не битва Давида проти Голіафа, якщо так міркувати про нашого героя. Це суто локальна проблема одного поліцейського, яка в плані своєї масштабності торкнулася конкретно його.

Ця некваплива робота врешті глядачеві подарує шикарну перестрілку в пустелі, тільки заради якої можна було б дивитися майже півтори години чужої філософії. Однак якщо ви все-таки готові перейнятися заокеанською проблематикою показаною через кримінальний світ, ви будете задоволені від перегляду. Окремо хотілося б виділити акторську гру Аарона Педерсена, шикарна роль і потужне виконання на екрані.

 

 


Жанр фільму:Трілер------
оцінило: 0 люд.