Білявка в ефірі

Телеведуча Меган народилася в Техасі. І від народження у неї світле волосся. Однак, вона освічена людина, має непогану роботу і жадає отримати підвищення по службі і облаштувати особисте життя.

У Вас не має доступу для завантажень

Одного разу, піддавшись на вмовляння подруг, і будучи одягнена в таку нетипову для себе жовту сукню, Меган йде в клуб, де люто напивається, і прокидається в обіймах хорошого хлопця, але який живе у глушині.

З цієї самої глушини їй належить потрапити на роботу, так як керівництво раптово змінило гнів на милість і вирішило дати їй прямий ефір, однак, за законом підлості зробило це вночі, коли Меган випивала текілу.

Та щей машину відвезли на штрафмайданчик, в ній залишилася сумка з грошима, район навколо незнайомий і одягнена бідна дівчина надмірно відверто.

І тут починається той самий «Ганебний шлях» - бідна дівчина переживає самий насичений день у своєму житті, без грошей діставшись з точки А в точку Б. На її шляху зустрінуться суворі поліцейські, веселі наркодилери, повії, водії автобусів, хтиві підлітки та рабини-збоченці, і багато, багато інших цікавих особистостей.

Рідкісний нині на екранах жанр класичної комедії положень! Ситуація заплутується подібно клубка ниток, скинутому на підлогу кошеням. Навколо Меган ціле місто - люди різні, але їх поведінці віриш. Якось все зроблено за канонами кінця 80-х-початку 90-х, коли трава була зеленішою, а жарти - добрішими.

Легка і приємна комедія з хорошим акторським складом.

 


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.