Повітряний маршал

Повітряний маршал Білл Маркс під час чергового польоту починає отримувати смс-повідомлення від невідомого, який погрожує прибирати по пасажиру на годину, якщо не будуть виконані його вимоги, попутно підставляючи головного героя по всіх статтях. Марксу нічого не залишається, як тільки спробувати взяти ситуацію в «свої руки» і відшукати настирливого терориста.

У Вас не має доступу для завантажень

Сюжет досить цікавий, тримає в напрузі до самого кінця, вже й не пам'ятаю який фільм настільки сильно змушував стежити за подіями і переживати за головного героя. Сподобалося те, що всі події фільму відбуваються в літаку, а тобто в замкнутому просторі, це додає ще більшої напруженості. Режисер Джаум Коллет-Серра знову доводить, що вміє знімати захоплюючі і атмосферні трілери. Раніше він зняв фільм «Невідомий» з тим же Нісоном у головній ролі, і ось вийшов «Повітряний маршал», так що їх спільна робота приводить до того, що ми отримуємо якісний фільм. 

Якимись особливими спецефектами фільм здивувати не може, але він і не розрахований на це. Тут у нас є непогані бійки, пара пострілів. Але крім того є захоплюючий сюжет, який і перекриває все інше. Музичний супровід, в принципі, непоганий, місцями добре поєднювався з тим, що відбувається.

Головну роль виконав приголомшливий Ліам Нісон, зіграв чудово, актор, за грою якого спостерігаєш із задоволенням. Такі образи як тут у нього особливо добре вдаються. Джуліанна Мур добре зіграла, з Нісоном в кадрі виглядають відмінно.

«Повітряний маршал» - це цікавий, динамічний, атмосферний і напружений трілер, який прямо таки змушує глядача подумати, ніби це він опинився на захопленому літаку, бо кіно реально захоплює. Знято все чудово, Ліам Нісон як завжди шикарний. Мені фільм дуже сподобався, побільше б подібних трілерів. 

 

 


Жанр фільму:Трілер------
оцінило: 0 люд.