300 спартанців: Відродження імперії

Неймовірна міць армії Ксеркса, підім'явши під себе могутніх спартанців, рухається далі. Наступне місто на їх шляху - Афіни. Афіни теж не збираються здаватися, до того ж у них є один з найпотужніших флотів, яким управляє Фемістокл. Але так, як армія Ксеркса могутня й на суші і на воді, Афіни просять допомоги у своїх противників - спартанців. Також будуть показані основні конфлікти, що відбулися при Саламіні і Марафоні. Так само сюжет розкриє деякі подробиці з минулого Ксеркса, як саме він прийшов до статусу "Божественного короля".

У Вас не має доступу для завантажень

Новий фільм Ноам Мюрро - гарне продовження перших «300 спартанців». Відмінний акторський склад не може не радувати око, особливо його жіноча складова. Єва Грін особливо гарна в ролі жорстокого командира Артеміди. 

Фільм сповнений екшену і воєн. Спецефекти шикарні, якість 3D було теж на рівні. Так що любителі крові, битв і міфів стародавньої Греції будуть сповна задоволені. Відмінними вийшли морські битви, яких давненько не було на великих екранах. Також в картині вистачає відвертих моментів, особливо заслуговує на увагу сцена Єви Грін (Артеміди) і Салівана Степлтона (Фемістокл), актори і оператор, як кажуть, попрацювали на славу.

У цілому ж фільм не розчарував, але назва дещо не передає сенсу і сюжету фільму. Спартанців майже не було, а історія була про Фемістокл і греків. Заключної битви теж не було, що дає привід чекати третю частину. Але воно того варто.

 

 


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.