Need for Speed. Жага швидкості

Bugatti, Lamborghini Elemento, McLaren P1, Ford Shelby і всі ті машини, які нам не показали у фільмах «Форсаж», показані в новому, просто захоплюючому, фільмі за мотивами однойменної серії ігор «Need for speed».

Говорячи про сам фільм, в першу чергу, хочеться відзначити головну ідею фільму, на мій погляд, надметою фільму є людська якість - ніколи не здаватися, не дивлячись ні на що. Сюжет підібраний, звичайно, не самий заплутаний, та й взагалі він рівніший, ніж дороги в Україні. На мій погляд, це правильно, так як фільм про гонки не повинен бути заплутаний.

У Вас не має доступу для завантажень

Операторська і монтажна робота в цьому фільмі просто геніальна. По-перше, немає хитання камери, по-друге, плавні переходи з одного кадру на інший, з одного плану на інший. По-третє, ефекти Slow Motion, вид від першої особи, якого я не бачив вже давно, тим більше в гонках. ЕА, звичайно доклали до цього старання, як ніяк 20 років досвіду з гонками.

Режисерська і акторська гра теж на хорошому рівні. Аарон Пол показав себе дуже навіть добре, сльози там, де вони потрібні, смуток і радість, все це є в цього актора. Гра інших акторів теж на хорошому рівні. У плані режисури немає коментарів. Все супер.

На завершення хочу сказати просто: «Це справжнісінький фільм про гонки».

 


Жанр фільму:Трілер------
оцінило: 0 люд.