Ханна

Завантажити Ханна 2001 року. 16-річна Ханна Хеллер виросла в лісі на півночі Фінляндії зі своїм батьком Еріком. Вона не знає, що таке сучасні технології, зате говорить на багатьох мовах і володіє навичками виживання. Коли прийде час, її вміння вбивати стане знаряддям помсти в руках Еріка. Мета Ханни - Марісса Віглер, агент ЦРУ. Свого часу Марісса мала вбити зрадив агентство Еріка, щоб замести сліди якогось таємного проекту, який не повинен був стати відомий громадськості. На допиті Ханна просить зустрічі з Віглер і під час розмови з нею дівчина вбиває її, після чого збігає з бази разом із вкраденим файлом про своє ДНК. Ханна ще не знає, що Марісса замість себе послала на смерть іншу.

 

Ханна зустрічає сімейну пару (Себастьяна і Рейчел) і дружить з їх дочкою Софі. Вислухавши заготовлену легенду, туристи вирішують допомогти дівчині дістатися до Берліна, де Ханна повинна зустрітися з батьком. Між тим Марісса посилає найманців на чолі з Айзексом, щоб усунути Ханну, а сама відправляється на пошуки Еріка в Німеччині. Люди Айзекса знаходять Ханну, але дівчині вдається втекти від переслідування. Сім'я, з якою вона була, піддається допиту. Марісса обманом дізнається, куди прямує Ханна.

У Берліні Ханна зустрічається з одним з колег Еріка, який живе в парку розваг. Тут їх знаходять Марісса і Айзекс. Вони вбивають колегу Еріка, але Ханне вдається втекти. Вона дізнається, що її мета ще жива і, підслухавши розмову Марісси і Айзекса, дізнається, що Ерік не її батько. Потім Ханна відправляється в інтернет-кафе, де шукає інформацію про модифікації ДНК, про батька і матері. Ханна зустрічає Еріка і звинувачує його у брехні.

Ерік розповідає Ханне всю правду про її народження. Виявляється, що він насправді не батько Ханни, а був вербувальником вагітних жінок в клініках абортів. ЦРУ планувало змінити дитячі ДНК, збільшуючи силу, витривалість і рефлекси, щоб створити групу супер-оперативників, які могли б пройти курс тренувань з народження. Однак проект керівництвом ЦРУ був визнаний невдалим, і всі жінки були усунені, в тому числі мати Ханни, хоча Ерік намагався врятувати її.

З'являються найманці Айзекса. Ерік відволікає увагу на себе, щоб Ханна врятувалася. Він вбиває найманців, у тому числі і самого Айзекса, але в підсумку Марісса вбиває Еріка.

Віглер наздоганяє Ханну в парку розваг. Ханна випускає залишилася після катувань Айзекса стрілу, яка встромляє поруч із серцем Марісси, Віглер за мить до цього стріляє в Ханну з пістолета і ранить її. Коли серйозно поранена Віглер намагається відповзти в безпечне місце, дівчина добиває її. Місія Ханни виконана.

 

У Вас не має доступу для завантажень

 

 

 

 

 

 

 


Жанр фільму:Пригоди------
оцінило: 0 люд.