Денні - пес

Завантажити Денні - пес 2005 року. Хлопця Денні назвати твариною, але це тільки з фізичної точки зору. Він ходить на двох ногах, їсть і п'є, але більша частина всього його життя проходить в нашийнику. Так побажав його господар. Коли господар злиться - Денні доводиться погано, тому він не знімає свій нашийник ніколи, навіть уві сні. Якщо сном можна назвати стан, в якому він знаходиться по два-три години на добу.

 

Барт збирає борги в своєму районі, він народився і почав працювати в Глазго. Тут же він виховав і Денні. Старому гангстерові не ведені інші способи, крім жорстокості й убивства, катувань і погроз. Він ніколи не церемониться з тими, хто повинен йому грошей - він вимагає їх прямо, приходить сам, відправляє головорізів. І тільки коли всі спроби виявилися марними - на волю випускають Денні. Він схожий на скаженого пса, він слухається тільки господаря і готовий вбивати людей цілодобово. Знищувати і дробити їх.

 

У Вас не має доступу для завантажень

 

Гніву Денні немає межі, коли його випускають і знімають нашийник. Так, як вміє битися і виживати він - ніхто не вміє. Так і живе він до того моменту, поки господар не відправляє його на чергову роботу - в будинок сліпого піаніста і його дочки. Світ Денні змінюється, він бачить все по-новому і дивно чітко, виявляється, в світі є місце любові і красі.

 

 

 

 

 

 

 


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.