Охоронець

Завантажити Охоронець 2010 року. Гангстер Мітчелл - злочинець, як він мріє, в минулому. Звільнившись з в'язниці, він вирішує повністю і безповоротно зав'язати з порушеннями закону і припинити будь-яке спілкування з людьми, які тягнуть чоловіка на злочинне дно. Звичайно ж, Мітчелл може кинути переходити рамки дозволеного, але кримінальний світ не розлучається так просто зі своїми кращими бандитами.

Небезпека такого догляду полягає в постійному гонінні і колишнього злочинця, і всіх з його близького оточення.

Так, як Мітчелл ховається від злочинного світу, популярна кінозірка Шарлотта ховається від усього світу в цілому. Дівчина, неймовірно мила і красива, постійно перебуває у своєму будинку, ховаючись від нахабних і докучливих папараці.

Знаменитість приходить в жах від спалахів фотоапаратів і їдких, каверзних запитань журналістів. Чоловік горить бажанням захистити Шарлотту від всіляких неприємностей і постає її охоронцем.

 

У Вас не має доступу для завантажень

 

У молодих людей зав'язуються стосунки, але минуле обох не дає їм спокійно насолоджуватися своїми почуттями. Їм необхідно покінчити з усім, що раніше обтяжувало, щоб зануритися в щасливе спільне майбутнє.

 

 

 

 

 

 

 


Жанр фільму:Трілер------
оцінило: 0 люд.