Рудий пес

Картина була знята в 2011 році австралійськими кінематографістами. Режисером виступив Крив Стендерс, а сценарій написали Луї де Берньер і Даніел Таплітц. У цього тандему вийшла відмінна сімейна драма з елементами комедії. Думаю багатьом сподобається цей хороший і добрий фільм. 

Особливу увагу варто приділити чудовому музичному супроводу стрічки, написаному композитором Цезарі Скубіжевскі. Завдяки його чудний музиці глядачі як би занурюються в атмосферу фільму. Рекомендуємо вам цей фільм для приємного домашнього перегляду в колі сім'ї.
Звернемося до сюжети картини. У картині розповідається про те як чарівна руда собака стала другом всьому північному узбережжю Австралії. Волохатий зумів зіграти важливу роль в житті кожного зустрінутого їм людини. Коли пес втрачає свого господаря, він відправляється на його пошуки. У пошуках господаря вірний чотириногий оббігав майже все північно-західне узбережжя Австралії. Багато хто бачив цього пса, більшість допомагало йому, деяким людям допомагав сам пес.

 

У Вас не має доступу для завантажень

 

 

 

 

 

 

 


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.