Джек Раян. Теорія хаосу

Теракт 11 вересня 2001 року повністю змінює світогляд молодого американського студента-економіста Джека Раяна, який відправляється морським піхотинцем до Афганістану.

У Вас не має доступу для завантажень

Перше серйозне бойове завдання обертається трагедією - вертоліт збивають, а Раян, дивом врятований, змушений проходити курс реабілітації в госпіталі, де відбудуться дві доленосні зустрічі - з лікарем-стажистом Кеті, яка стала його нареченою, і агентом ЦРУ Вільямом Харпером, що завербував відставника в спецслужби.

Пройде десять років і ось Джек Раян аналітик ЦРУ, який спеціалізується на сумнівних фінансових оборудках, під виглядом одного з працівників фінансової компанії на Волл-стріт.

Один з грошових потоків, виявлений прозорливим героєм, має явні ознаки фінансування тероризму, а його слід веде до російського олігарха Віктора Черевіна, особі, наближеному до кремлівської верхівки влади.

Незважаючи на відсутність оперативного досвіду, начальство на чолі з Харпером відправляє Раяна в Москву, розплутувати підготовку до масштабної фінансово-терористичної операції проти США.

 


Жанр фільму:Трілер------
оцінило: 0 люд.