Малавіта

У мале французьке місто приїжджає письменник Фред Блейк разом зі своєю родиною: дружиною, донькою і сином. Але насправді Фред Блейк — це Джованні Манцоні, мафіозі, що переховується у Франції за програмою захисту свідків. Сім'я дуже часто змінює своє місце перебування, оскільки їх знаходила італійська мафія. Коза Ностра знайшла їх і у Франції.

Захоплююча франко-американська кримінальна кінокомедія відомого професійного режисера Люка Бессона, поставлена за однойменним романом письменника Тоніно Бенаквіста, розповість нам захоплюючу історію сім'ї Манцоні, відомого мафіозі. Обставини склалися таким чином, що сім'я Манцоні, що бере участь у програмі захисту свідків, змушена таємно переїхати на нове місце проживання в Нормандію. Зрозуміло, ці люди роблять все можливе, щоб якось призвичаїтися до свого нового способу життя. Однак, напевно, ви погодитеся, що дуже важко позбавлятися від старих звичок. Тому для цих людей їхні пригоди ще не скінчилися... Ось, скажіть, що ви особисто знаєте про своїх найближчих сусідів? Тим більше про тих, які заявилися посеред ночі... Таким чином, одного разу на одній з тихих вуличок провінційного французького містечка і оселився, невідомо звідки взявся письменник з прізвищем Блейк, а разом з ним і всі його сімейство і собака по кличці Малавіта. Ніхто не міг очікувати, однак, на цьому несподіваному приїзд новосела усталену віками спокій маленького містечка закінчилося.

У Вас не має доступу для завантажень

Ніхто не може сказати, чому раптом згорів супермаркет? Тепер ніхто не може навіть припустити чим може закінчитися запізнення простого водопровідника? Ніхто не знає, яка річ може лежати в рюкзаку у милого хлопчини в бежевих бриджах? І, звичайно, нікому і в голову не могло прийти, що насправді цей самий письменник, містере Блейк, виявляється в своєму недавньому минулому один з лідерів мафії, який пішов на співпрацю з владою, і вони його ховають в цьому містечку від можливого переслідування колишніх соратників. І, от, нарешті, дочекалися проблем на свою голову - це маленьке містечко приїхали люди з «Коза Ностри»...


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 1 люд.