Початок

Виконавчий директор невеликої фірми заправляє конторою, співробітники якої уміють занурюватися у сни людей, щоб імплантувати в них нову інформацію або, навпаки, видаляти зайву. Тиху наукову роботу порушує замовлення, від якого не можна відмовитися - імплантувати в мозок успішного бізнесмена «правильні» ідеї, які сподобаються його конкурентам.

Головний герой фільму є промисловим шпигуном, що викрадає цінну інформацію із чужого мозку під час сну. Процес цей достатньо небезпечний і трудомісткий, тому головний герой діє не один — а у складі багатонаціональної злочинної групи, де є свій конструктор світів уві сні, вогнева і силова підтримка, мімік-перевтілювач образів, лікар-хімік-винахідник, який контролює хімічну складову сновидіння й інші корисні особи.

Головному героєві у якості зачину інтриги фільму роблять пропозицію, від котрої він не може відмовитися: йому пропонують не банальну крадіжку інформації, а створити нереальне: укорінити в чужу голову потрібні ідеї, що має у перспективі принести величезну фінансову — а головне емоційну користь замовникові. Справа це нова, практично нездійсненна, бо теоретично неможлива, адже свідомість не приймає сторонню ідею, бо вона чужа. Та для честолюбного героя, втомленого рутиною повсякденності і небезпечними наслідками невдалого завершення чергової місії (на героя полює могутня корпорація, котра не прощає невдач) — це саме те. Крім того, платня за успішне укорінення ідеї — аж занадто

спокуслива.

У Вас не має доступу для завантажень

Плюс, звичайно, щоб глядачеві не було нудно, є натяк, що у минулому в героя сталося щось трагічно-неприємне, і це загрожує наслідками.

Одним словом, команда з шести людей (і серед них неодмінно знаходиться одна прекрасна панна) успішно пірнає у сон нещасної жертви укорінення, і там починає здійснювати свої темні наміри.

І звичайно ж, усе починає летіти шкереберть.


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 0 люд.