Льодяний

Незважаючи на те, що Річард Куклінські (Майкл Шеннон) на перший погляд зразковий сім'янин і добропорядний громадянин, на ділі ж він інший. Фільм заснований на реальних подіях , історія полотна якого розповість про жорстокого і безкомпромісного кілера. До такої жахливої ​​професії головний герой прийшов не відразу. Працюючи в конторі по озвученні порнофільмів, піддавшись на провокації боса (Рей Ліотта), він вбиває людину. Це стало його першим кроком на шлях крові і жорстокості. Сюжет покриє період з перших кроків Куклінські у світі гангстерів до його арешту, коли на рахунку кілера буде не менше ста вбивств.

У крижані глибини холодної війни нас у цій кінострічці занурить знаменитий професійний кінорежисер Apіель Вpoмен в новому своє кримінальне драматичному трилері, сценарій для якого писався спільно з Морганом Лендом і Ентoні Бpyно. В основу цього захоплюючого гостросюжетного кінофільму покладена абсолютно реальна історія найманого вбивці, що працює за контрактом, Pічарда Kyклінскі. Окрім своєї головної роботи - численних замовних вбивств і розправ, ця людина ще живе якоїсь своєї власної сімейним життям і, до всього іншого, є дуже хорошим сім'янином. Все складається таким чином, що Kyклінскі постійно веде якесь таке подвійне життя. А, тепер скажемо про найголовніше - про сюжет цього захоплюючого кінофільму. Йде затяжна холодна війна - відбувається конфлікт між багатьма державами, але вона йде без жодного зброї, в ній немає активних бойових дій і відкритих протистоянь. Тільки, в ті часи, для упокорення самих неугодних людей застосовували так званих «контрактників». Ці люди, природно, робили свою роботу бездоганно, по тихому прибирали з шляху всі можливі перепони. Таким ось зброєю в руках своєї держави і був головний герой нашого кінофільму, Pічард Kyклінскі.

У Вас не має доступу для завантажень

Настав день, коли його «кар'єра» закінчилася. Холодна війна припинилася, і його великий і різноманітний досвід стали нікому не потрібні разом з нашим героєм. І, сьогодні, через багато років, коли закінчилися всі підписки про нерозголошення, він зважився розповісти нам все про ті роки, про те, чим він тоді займався. Ця людина стверджує, що він своїми руками вбив близько двохсот п'ятдесяти осіб.


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.