Слова

Рорі Янсен - письменник, який нарешті знаходить довгоочікувану популярність, але його роман-бестселер виявляється написаний іншою людиною, якій він тепер повинен заплатити високу ціну за викрадені у нього життя і роботу.

Один з найбільш очікуваних фільмів цього року. Не дивлячись на те, що сценарій та режисура - справа рук новачків Лі Стернтала і Брайана Клагмана, картина обіцяє бути по-справжньому захоплююча. Не такою «захоплюючою», як черговий, під копірку виведений трилер або бойовик. Ні, Слова Захоплюють за собою і навіть після фінальних титрів якийсь час звучать в голові. Цей фільм про дурну дитину, у якої була мрія: він хотів стати письменником. Але йому нічого не приходило в голову. Його батько занадто ретельно оберігав його, не даючи почати доросле життя. Але хлопець твердо був упевнений, що повинен почати відповідати за свої вчинки. Він писав, ходив від одного видавничого порогу до іншого, усюди отримуючи відмови в публікаціях. Він хотів поміняти своє життя. Він знав, на що йде. Він вкрав рукопис людини, що описує життя останнього, вкравши таким чином його життя, його почуття, його думки. І за це доведеться відповідати. Бажання відчувають нас. З'являються нові історії. Ми змінюємося. Вибір залишається за нами. Завжди. Доводиться вибирати, що є життя, а що - її вигадка, але іноді їх так важко відрізнити. Але при цьому вони несумісні. Герой раптом розуміє, що він насправді не є тим, ким він був у своїй уяві. І можливо ніколи таким не стане. Якщо ти крадеш щось - це ніколи не залишиться безкарним. Тим більше, якщо це чиєсь життя. Сама ідея крадіжки чужого життя конкретно в даному випадку нагадує легендарний фільм великого італійського режисера Мікеланджело Антоніоні «Професія: репортер» з чудовим Джеком Ніколсоном в головній ролі. Багато критики, до речі, визнають цю роль найкращою роботою актора.

У Вас не має доступу для завантажень

Порівнювати дві ці картини нерозумно - абсолютно різні жанри і фарби, але щось спільне в самій задумом, безсумнівно, є. І якщо творців «Слів» надихнуло твір режисерського мистецтва 1975-го року, то це тільки похвально. Не заважає ж, врешті-решт, Ларсу фон Трієру вважатися у своєму роді великим режисером, не дивлячись на те, що він раз за разом експлуатує принципи та ідеї Андрія Тарковського, а часто навіть покадрово цитує його. За атмосфері же «Слова» чимось нагадують « Області темряви ». Там виконавець головної ролі анонсованого фільму Бредлі Купер також приймав участь, причому не тільки в якості актора, а ще й як виконавчий продюсер. Крім цікавої зав'язки і стерпного втілення картини, безумовно, радують око і пестять вуха імена акторів, які працювали над картиною. Головну роль грає Бредлі Купер, компанію йому складають ветеран сцени, володар «Оскара» Джеремі Айронс, принадна Олівія Уайльд, що продовжує підкорювати кіновершіни, відомий актор Денніс Куейд, а також Зої Салдана і Бен Барнс, який зіграв Доріана Грея в однойменному фільмі.


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.