Червона фракція: Походження
Дія фільму розгортається через 25 років після подій гри "Червона фракція: Партизан", коли Марс був звільнений від репресивних Сил оборони Землі, які майже знищили цивільне населення на Марсі. 
Мстиві вороги Алека Мейсона вбили його дружину Самані і викрали дочку Ліру. Син Алека Мейсона Джейк, що залишився живим, вирушає на пошуки сестри, стикається з новими атаками ворога і виявляє, що Ліра стала холоднокровним солдатом з іншого боку барикад.

 

25 років минуло, відколи Алек Мейсон вів Марсіанські Колонії до свободи. 12 років минуло, відколи вороги вбили дружину Алека, викрали дочку Ліру і залишили його одного, без будь-якого сенсу подальшого існування. Джейк Мейсон - єдиний син Аліка і офіцер військ Red Faction.

У Вас не має доступу для завантажень

 Його чекає велике потрясіння, коли він дізнається, що через 12 років після викрадення, його сестра досі жива. Планета кишить злісними ворогами, Джейк виходить на стежку війни, щоб дізнатися, що його колись зникла сестра - одна з нещадних солдатів, яка пообіцяла будь-яким шляхом знищити червону фракцію 

 


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 0 люд.