Безмежний розум: області темряви
Нью-йоркський письменник Едді, бажаючи здолати чорну смугу в житті, приймає засекречений препарат під назвою NZT. Пігулка виводить мозок хлопця на роботу в нереальній потужності. Цей творчий наркотик міняє усе життя Едді, за короткий термін він заробляє купу грошей, але скоро починає страждати від зловісних побічних ефектів препарату. А коли намагається знайти інших NZT -геніїв, щоб зрозуміти, як можна впоратися з цією пристрастю, він дізнається страшну правду.

 

Дивіться фільм «Області темряви» , Який був знятий в США в 2011 році американським режисером Нілом Бергером по культовому, однойменним романом Алана Глина. Сценаристом виступив відомий Леслі Діксон. Екранізація вийшла досить хороша і якісна. Вона привернула до себе величезну увагу глядачів і критики. Творець фільму, Ніл Бергер, запросив на провідну роль оскороносного голлівудського актора Роберта де Ніро і приголомшливого Бредлі Купера. У фільмі зроблено упор на цікавий сюжет і завдяки чудовій роботі акторів, фільм набуває відмінну картинку, чудові візуальні ефекти, і як наслідок відмінну атмосферу.

У Вас не має доступу для завантажень

Сюжет фільму «Області пітьми»: Нью-йоркський письменник Едді, який має серйозні проблеми в кар'єрі й особистому житті, випадково зустрічає старого знайомого. Він пропонує йому змінити своє життя, завдяки чудодійним таблеткам під назвою NZT. Едді, розуміючи що йому нічого втрачати погоджується прийняти таблетку. Пігулка змінює кардинально його життя. Мозок Едді здатний робити і творити надприродні речі, що відкрили йому двері до можливості заробляти величезні гроші. Однак незабаром Едді починає страждати від побічних ефектів препарату. 


Жанр фільму:Трілер------
оцінило: 0 люд.