Місце під соснами

Люк професійний гонщик і працює в одному з небезпечних атракціонів містечка Скенектаді. Коли хлопець випадково дізнається, що у нього є новонароджений син, він вирішує допомогти своїй колишній дівчині з фінансами. Для цього він вирішує грабувати банки. Але на його шляху став поліцейський Евері Кросс.

«Місце під соснами» - Кримінальна драма від відомого і талановитого режисера, чиє ім'я Ви чули не один раз, Дерека Кьянфранс. У головних ролях знялися такі актори, як Райан Гослінг, Роуз Бірн, Єва Мендес, і багато інших. Ця нелегка драматична картина розповість нам історію одного вельми професійного мотогонщика, який заробляв на життя не самими чесними способами, але він потребував цього, бо мав дружину і новонароджену дитину. Так, ми можемо, звичайно, засуджувати його, адже він порушує всі закони, всі права, так як це не найкращий спосіб заробляння грошей. Але йому більше нічого не залишається, як тільки йти на великий і небезпечний ризик, щоб його сім'я відчувала, яку - то матеріальну підтримку, могла бути впевнена, що завтра вони зможуть поїсти, попити води.  Він сподівається на те, що всі його навички гонщика допоможуть йому в цьому, так як стати професіоналом у своїй справі і виступати, на міжнародних чемпіонатах у нього не вийшло, він чудово ладнає зі своїм «залізним другом», чудово виконує всі трюки на мотоциклі, він спритний і тямущий. Здавалося б, що ще треба? Чому б не знайти гідну роботу і заробляти гроші. Але, наш герой вирішив, що не потрібно витрачати на це час, а заробити їх зовсім іншим і швидким шляхом. Але не все так гладко, як хотілося б йому. На його шляху зустрічається поліцейський, який явно не вітає такі способи заробляння грошей. Життя така несправедлива штука, і, не завжди все йде так, як нам би хотілося, не завжди наші плани йдуть так рівно.  Він був спійманий офіцером поліції, після такої зустрічі між ними розгортається справжня війна, вони стають такими лютими ворогами, що такого не побажаєш нікому. Вашій увазі будуть представлені такі сцени, від перегляду яких просто захоплює дух, погоні, смертельні перестрілки, прекрасні спецефекти, і все це талановита гра актором.

ТОРРЕНТ Видалено на вимогу правовласника

Тепер нашому героєві належить відстояти свою честь і честь своєї сім'ї, а також потрібно буде зберегти в цій небезпечній війні своє життя, щоб не залишити свою новонароджену дитину і молоду дружину без батька і чоловіка. Він часто над цим думає, в ті моменти, коли ховається від поліцейського. Він повинен жити, повинен заробляти гроші і годувати свою сім'ю, це найголовніше в його житті на даний момент, він вже навіть і забув про свою мрію, точніше про те, що хоче бути професійним мотогонщиком. Він забув все, до чого у нього лежала душа, його мрія бути професійним мотогонщиком розсіялася, тому що в його житті з'явилася дитина, майбутнє якого він зобов'язаний забезпечити. Цікава війна відбувається між нашим героєм і поліцейським, яка сторона все - таки переможе?  Що сильніше: бажання жити або закони? Дійсно важка психологічна картина, яка розповість Вам, як нелегкий буде життєвий шлях нашого героя, які перепони будуть стояти у нього на шляху, і що він буде робити, щоб обійти все найгірше стороною і вижити, йому просто необхідно жити, жити, щоб його родина теж жила. Можливо, хто - то може сказати, що вчинки і дії нашого героя необдумані, і жити, так як він, не можна, це просто незаконно. Так, багато напевно погодяться, тільки от він не зміг знайти іншого виходу з ситуації, що склалася, а може не те, щоб не міг, він просто напевно не хотів шукати важких шляхів, вибираючи те, що простіше, то, що можливо незаконно, але мабуть йому так набагато простіше. Правда, у своїх підрахунках він трохи обрахувався, так був захоплений усім, що він робив, що не подумав, що все в цьому світі не минає безслідно.


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.