Розумник Вілл Гантінґ

Кожна сім'я хоче для своєї дитини найкращого і вважає його найкращим. Самий хороший дитячий садок, престижна школа, гідний обранець. Кожна мама хоче пишатися досягненнями своєї дитини в майбутньому, хвалитися їм перед рештою родичами.

Для батьків Уїлла Хантінга немає необхідності прикрашати дійсність, щоб похвалитися сином. Як і немає питань про те, чи допомагають йому викладачі і які книги він читає, щоб розвиватися. Хлопчик росте генієм, незабаром у свої двадцять років він буде розумніший за всіх відомих родині дорослих.

 

Хлопець справжній вундеркінд і геній, він запросто вирішує питання, про існування яких навіть не підозрюють люди, які набагато старші за нього. Тільки у всіх є як плюси, так і мінуси у характері й поведінці. Доля подарувала хлопцю "золоті мізки", але потім вирішила, що подарунків буде достатньо і "обдарувала" його буйною вдачею.

Неможливо бути буйним генієм, а такі якості, як посидючість, терплячість і терпимість не ведені Уїллу, він вибухає в будь-який можливий момент, грубить і грубіянить всім, починаючи від батьків і закінчуючи перехожими на вулицях.

Чи навчиться хлопець контролювати себе? Адже скоро всім набридне слухати його крики і докори і терпіти їх як тільки тому, що він геній.

 

У Вас не має доступу для завантажень

 

 

 

 

 

 

 


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.