Не бійся темряви
Саллі Херст - самотня замкнута дівчинка, яка приїжджає на Род Айленд, щоб пожити зі своїм батьком і його дівчиною в старовинному особняку XIX століття, який вони реставрують. Досліджуючи захирілий будинок, Саллі знаходить потайною підвал, куди ніхто не заглядав з моменту загадкового зникнення архітектора особняка, що стався більше століття тому. 
Сама того не бажаючи, Саллі випускає на свободу стародавні породження темряви, які збираються затягнути її в страшну безодню, що ховається під підлогою старого будинку. Тепер їй належить переконати Алекса і Кім, що це не плід її фантазії - поки відразливі істоти не поглинули їх усіх.

 

Сюжет фільму Не бійся темряви розповість нам про самотню замкнуту дівчинку Саллі Херст, яка приїжджаючи в Род Айленд до свого батька і його дівчині, поселяється з ними в старовинному будинку, якому вже більше сотні років. Її батько і його подруга займаються реставрацією цього особняка. Звичайно ж Саллі, як звичайна дитина починає потихеньку і в таємниці обстежити цей дуже цікавий будинок. У якийсь момент вона натикається на старий підвал, в який ніхто і ніколи не заходив після того, як при загадкових події зник архітектор особняка.

У Вас не має доступу для завантажень

А подія це сталося близько ста років тому. Природно, абсолютно випадково Саллі примудряється випустити на свободу справжнісіньких породжень зла, які тепер переслідують одну мету - затягнути її до себе і вбити. З цього моменту дівчинка переживає дійсно жахливі події і при цьому намагається переконати свого батька в тому, що все це не її вигадки, а справжнє зло, яке полювати за їхніми душами і тілами.


Жанр фільму:Жах-Містика------
оцінило: 0 люд.