Політ довжиною з життя

В одному з ресторанів був скоєний терористичний акт. Кільком людям дивом вдалося врятуватися, але їхня свідомість міняється назавжди. Їм здається божевіллям розтрачувати час по дрібницях, адже життя може зупинитися в будь-який момент... 
Ситуація ускладнюється тим, що весь світ налаштований проти них. Ніхто не здатний зрозуміти психологію людей, які перетнули фатальну межу між життям і смертю. 
Герої фільму - немов птахи, метушаться між небом і землею в пошуках втраченого щастя. Кожному з них належить самому наново повірити людям, які їх оточують.

Сюжет фільму розповідає про долі кількох людей, що вижили після трагічних подій, влаштованих невідомим психопатом. Серед білого дня він увірвався в звичайну закусочну і пристрелив кілька людей, після чого пустив собі кулю в голову. Після цього, ті хто залишився в живих починають робити свої висновки про те, що трапилося і починають жити вже іншим життям. Дівчинка-підліток з тих пір сліпо вірить в Бога, а її друг втрачає дар мови і карає себе тим, що не може розповісти про свою таємницю.

У Вас не має доступу для завантажень

Чорношкірий чоловік, повіривши у свою унікальну удачу, стає одержимий азартними іграми. Молодий доктор намагається грати роль Всевишнього, а офіціантка всіма силами намагається познайомитися з ним ближче, жертвуючи здоров'ям свого маленького дитини. Всі вони отримали життєвий урок, але не всі змогли зробити правильні висновки і скористатися тим, що подарувала їм сама доля...


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.