Тактична сила

Все починалося як звичайні навчання. Команда капітана Тейта прибула на покинуту військову базу. Величезний ангар для літаків неподалік від міста - ідеальне місце для тренувань. Але спецназівців чекає неприємний сюрприз - база використовується двома ворогуючими військовими угрупуваннями. Команда виявляється в пастці - у засекреченому ангарі вони змушені протистояти двом озброєним бандам, але сили надто не рівні.

 Команда спецназівців під керівництвом капітана Тейта прибуває на покинуту військову базу, де вони збираються проводити штатні навчання. Величезний літаковий ангар, розташований за межею міста, виявився ідеальним місцем для тренувань. Однак, спецназівців очікував не дуже приємний сюрприз - виявилося, що цю базу використовують два ворогуючих злочинних угруповання.

У Вас не має доступу для завантажень

Тепер команда Тейта потрапила в справжню пастку і в засекреченому ангарі їм належить протистояти двом бандам головорізів, хоча сили і не зовсім рівні. А ворогуючі банди перед лицем нової загрози вирішили об'єднати свої зусилля для того, щоб винищити військових. Починається справжнє протистояння, де ціною перемоги буде життя учасників.


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.