Вона

Теодор Твомблі — самотній, без п'яти хвилин розлучений письменник. Коли він не пише, то грає у відеоігри чи зустрічається з друзями. Побачивши рекламу нової оперційної системи, що, як стверджують виробники, є першою ОС зі штучним інтелектом, він вирішує її купити. Теодор швидко прив'язуєтьься до Саманти, голосу системи.

У центрі уваги опиняється письменник, який закохується в операційну систему смартфона. Це навіть не дивно, вона доброзичлива, розумна, турботлива, не вимагає грошей, не пиляє через дрібниці, та до того ж говорить приємним молодим голосом голлівудської актриси, загалом - ідеальна подруга.

У Вас не має доступу для завантажень

Дії відбуваються в невизначеному майбутньому, в Лос-Анжелесі. Художники картини неабияк постаралися, місто майбутнього виглядає неймовірно красиво: надсучасний, технологічний, але при цьому затишний, що розташовує. У такому місті хочеться, жити, любити, розвиватися. Акторська гра у фільмах подібного рівня бездоганна. Доповнює романтичності, музика до фільму, створена канадською групою Arcade Fire.


Жанр фільму:Мелодрама------
оцінило: 0 люд.