Принц Персії: Піски часу

Персія коли то була досить могутньою імперією і взяла під свій контроль багато територій Близького сходу. Проте як і всі могутні імперії настав час, коли Персія переживала важкі часи. Фільм, Принц Персії: Піски часу в хорошій якості, переносить нас у далеке VI століття. Нинішній король Персії, своїм приймачем призначає хороброго і бравого Дастана. Але як завжди, були ті, хто так само бажали влади і хотіли зайняти місце короля. Для цього вони готові були піти на все і поставити на кони свої життя навіть. Придворний царя зміг відібрати трон у Дастана. Звати його Нізам, дуже злий і підступний чоловік. Є лише одна можливість змінити хід історії і змінити становище, яке загрожує загибелі царства. Можливо таке з допомогою таємничого артефакту, завдяки якому можна змінити все. Назва його - Піски часу. Дана місія доручається Принцу Персії, який володіє особливими навиками, які роблять його непереможним. Допомагати йому буде принцеса. Чи вдасться їм повернути Піски часу і врятувати королівство від загибелі?

Одного разу на перській ринку цар Шараман бачить дуже відважного хлопчика. Захопившись його спритністю і хоробрістю, цар вирішує прийняти хлопчика в свою родину. Принц Дастан виростає і бере участь у військовому поході разом зі своїми братами. Їх шлях лежить через священне місто Аламут, який, за секретним доносами, постачає зброю їх ворогам. Принц Тас вирішує напасти на Аламут, незважаючи на прохання батька не чіпати це місто. Армія бере місто, але вони не знаходять там ніякої зброї. Під час захоплення міста принцу Дастану випадково дістається дивний кинджал, і він залишає його у себе, як сувенір. Приїхав в місто цар лає синів, не послухатися його, на що принц Тас запевняє батька, що знайде зброю в місті будь-якими способами. Під час святкування з нагоди перемоги цар одягає отруєну мантію, подаровану йому Дастану (яка, в свою чергу, дісталася йому від брата Таса). Король Шараман гине. Все вирішують, що це Дастан вбив свого батька, і принц тікає з палацу разом з принцесою Аламута на ім'я Таміно, яка володіє красою, не знаходить їй рівних у всій Персії. 

 

У Вас не має доступу для завантажень

 

У вигнанні принц дізнається про силу кинджала, що знаходиться у нього, і вирішує виправити історію і запобігти смерті батька. Разом з принцесою він відправляється на похорон свого батька, щоб зустрітися зі своїм дядьком низів, де випадково дізнається, що вбивцею його батька є саме Нізам. Задумав убивство рідного брата заради вступу на трон, Нізам вирішує звинуватити у злочині принца Дастана. Принц об'єднує сили з принцесою Таміно для того, щоб перешкодити Нізам зробити кровопролиття заради отримання влади над Пісками Часу - могутнім божественним артефактом, здатним змінювати час і наділяти господаря владою над світом. По дорозі йому зустрічається торговець рабами шейх Амар («злегка» нечесний підприємець, що займається страусиними перегонами), а також численні армії його коронованого брата Таса і брата його батька - низів. Щоб не дати кинджалу часу потрапити в погані руки, вони вирішують віднести кинджал у таємне святилище. 
У святилища Таміна розповідає Дастану що повинна померти, але на них нападають вбивці-ассасини, найняті низів, і викрадають кинджал. Дастан і Таміно намагаються запобігти загрожує світу небезпеку і не дати дядькові Дастана випустити Піски Часу, що зберігаються в пісочному годиннику, які покояться глибоко під священним містом Аламут. Кинджал зберігається у Високому храмі під охороною ассасина, що кидає шипами, тому Сесо (майстерний метальник ножів на службі у Шейха Амара) вирушає на сутичку з ним. Він вбиває ассасина, але кілька голок потрапляють йому в серце, і він гине, але перед цим метає кинджал у вікно, де той потрапляє в руки Дастана. Дастан йде до свого старшого брата, новому королю Персії - тасуючи, розповідає про зраду низів. Як доказ своєї невинності, принц Дастан вбиває себе кинджалом. Тас стоїть над тілом брата, не розуміючи що сталося. Однак, перейнявшись словами Дастана, все ж випускає пісок з кинджала і запобігає його смерть. Тас переконався в щирості свого брата Дастана, але входить Нізам і ассасин. Нізам вбиває Таса, забирає кинджал і прямує під Аламут - до піскових Години. Дастан, розправившись з асасинів, відправляється слідом за зрадником-дядьком разом з Таміно, використовуючи таємні проходи. На шляху до пісків їм знову заважає вбивця - лідер клану Ассассин. У важкій сутичці Дастан бере гору, але не без допомоги принцеси Таміни, яка вберегла принца від смертельного укусу змії. Перед обличчям небезпеки, що загрожує, принц і принцеса дарують один одному поцілунок і рухаються далі.

Досягнувши Пустелі, вони намагаються зупинити низів, але через землетрус зісковзують зі скелі. Дастан з останніх сил ухопився за скелю і зловив Таміна. Принцеса, кажучи принцу про те, що все, що відбувається - це його доля, і в його владі все змінити, жертвує собою, послаблює руку і падає в безодню. Дастан забирається на скелю, але не встигає зупинити Нізам - він встромив кинджал у скло Піщаних Часів і вивільнив Піски часу. Намагаючись відштовхнути низів, принц хапається за кинджал. Починається піщана буря. Вона підхоплює Нізам і Дастана і забирає за собою в жахливому потоці. Однак принц встиг витягнути кинджал з Часів, завдяки чому він переноситься в момент, коли заволодів кинджалом і той став його трофеєм - то час, коли тільки закінчився штурм Аламута. Він знаходить свого брата Таса і переконує знайти шпигуна, щоб той розповів правду про зброю. Нізам розуміючи, що його викрили, намагається вбити Дастана, але втручається Тас, і Нізам гине.

Тас приносить вибачення принцесі Таміна і пропонує їй скріпити узи браком «з тим, хто не тільки підкорив ваше місто, але й врятував його», маючи на увазі Дастана. Дастан повертає Таміна кинджал часу, сказавши, що «не підготував жодного дару для майбутньої нареченої, крім того, що і так належить їй». Вона приймає його подарунок, тим самим погоджуючись пов'язати з ним своє життя і свою долю.


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 0 люд.