Паркер

Паркер - злодій, що живе за кодексом честі - ніколи не красти гроші у людей, яким вони справді потрібні. Одного дня, Паркера зраджує власна команда, але диво допомагає йому вижити, і він збирається помститися.

Хороший і чесний злодій неухильно дотримується злодійські принципи: ніколи не грабує нужденних, доводить розпочату справу до кінця, строго виконує власні обіцянки і не доставляє страждань безневинним. Такий наш головний герой. Але ось завершилося чергове пограбування, і напарники Паркета вирішили забрати всю суму з сейфа себе. Паркера спробували вбити. Чудесне повернення до життя не залишає йому вибору: кривдники мають бути покарані.

У Вас не має доступу для завантажень

У голові зароджується шикарний план помсти, от тільки для його здійснення буде потрібно партнерка. І вона повинна чудово орієнтуватися, знати місцевість ... Тепер герой повинен спровокувати колишніх друзів на пограбування ювелірного магазина, щоб потім пограбувати їх самих. Хороший план: він просто забере у хлопців боржок, щоб повернути свою минулу частку. Що ж, фішки розставлені по місцях, гра починається ...


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.