Готель “Ґранд Будапешт”

Картина розповість про легендарного конс'єржа популярного європейського готелю і простежить за його життям між двома світовими війнами, а також за його дружбою з юною співробітницею, яка стає його протеже. 
Сюжет включає в себе крадіжку безцінної картини епохи Відродження, боротьбу за величезний спадок і потрясіння, що спіткали Європу під час першої половини XX століття...

Де далеко, в самому центрі одного могутньої держави в Європі знаходиться одне цікаве місце. У цьому місці постійно збираються туристи, причому сама еліта, яка звикла до безкрайньої помпезності і розкоші. Це місце називається готель «Гранд Будапешт» і він представляє з себе добротне старовинна будівля, що відноситься чи то до минулого, чи то до позаминулого, чи то до ще більш раннього віку. Цей готель побудований в кращих традиціях кращого архітектурного стилю, а всередині все блищить і сяє. Він із задоволенням відкриває свої двері перед будь-яким клієнтом якщо, звичайно, у того є гроші щоб заплатити за поселення в ньому. За всю свою історію «Гранд Будапешт» бачив багато чого цікавого, тому як події, постійно відбуваються в країні, не могли не зв'язатися з цим величним будівлею. І саме коли сталася ця історія, в Європі настало тимчасове затишшя між Першою і Другою світовими війнами.
Все почалося набагато пізніше описаних в картині подій. Якийсь відомий письменник шукав натхнення, а тому вирушив у подорож по самим невідомим і найцікавішим закликом Європейського континенту. У Республіці Зубрівка письменник натрапив на той самий готель «Гранд Будапешт», в якому і вирішив заночувати, а заодно познайомитися з персоналом да розпитати персонал про що-небудь цікавеньке. Готель зараз переживає не найкращі свої дні, однак колишнього блиску не втратив, а це означає, що в такому місці просто не може не відбутися чогось вартого уваги письменника. Так і виявляється насправді. Письменник знайомиться з господарем готелю Зеро Мустафою і той із задоволенням ділиться з ним однієї дуже цікавої історією, яка відбувалася в 1932 році, коли це місце знаходилося на самому верху свого блиску і своєї слави. Ця історія повністю завойовує увагу письменника і той вислуховує її без єдиного зауваження.

Отже, 1932 рік, готель «Гранд Будапешт». Тут працює найкращий керуючий в країні Мсьє Гюстав Ейч, який більше всього на світі любить свою роботу і буквально на ній схиблений.

У Вас не має доступу для завантажень

Крім того, Мсьє Гюстав дуже любить одеколон марки L'Air de Panache, який постійно завдає на себе. Також Мсьє Гюстав просто обожнює красивих блондинок, тільки з умовою того, що у них буде кругленький рахунок в банку і панночка обов'язково чим-небудь поділиться з цим пройдисвітом. Зеро Мустафа працював під початком Густава і вважав свого господаря кращим консьєржем у світі, не кажучи вже про готель. Саме сюди на самому початку кінокартини потрапляє якась багата пані Д., ім'я якої так і не називається. Вона відразу ж звертає увагу на симпатичного консьєржа та надає йому недвозначні знаки уваги. Ніч, яку герої провели разом, не може бути забута жодним з героїв, а тому пані Д. вирішує обдарувати свого раптового коханця і заповідає йому безцінну картину «Хлопчик з яблуками». І через деякий час пані Д. гине від рук якогось підступного вбивці. Коли розкривається заповіт жінки, всі залишаються в шоці від того, кому дістанеться велика картина. Природно, рідня загиблої проти цього. Син пані Д. Дмитро не може пробачити смерть матері і дає клятву, що обов'язково розкриє вбивцю і дасть його в руки правосуддя.

Усі підозри, звичайно ж, падають на ні в чому не винного Гюстава, тому як родичі покійної не розуміють, чому та залишила йому таку цінність. Ніхто не може повірити у невинність консьєржа, крім щиро відданого йому портьє Мустафи. Гюстава заарештовують, і він просить Мустафу і його дівчину Агату про допомогу, що негайно отримує. Починаються справжні веселі пригоди героїв, в яких їм належить пережити багато чого цікавого. Вони будуть залучені до цілу вервечку подій, які розвернутися навколо картини «Хлопчик з яблуками». Це витвір мистецтва буде викрадено і Гюстав зі своєю командою повинен буде відстояти своє право на спадщину. Їм доведеться неабияк побігати від поліції, відбитися від переслідування родичами покійної і, головне, довести те, що Гюстав не вбивав пані Д. Героїв чекає неймовірна низка подій, які назавжди залишаться в історії цього славного готелю.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.