МакҐрубер

Світ у небезпеці. Але є один супер секретий супер-агент, який може його врятувати. МакҐрубер! Його методи нестандартні, зате мета завжди виправдовує засоби. Він дивиться смерті в обличчя та іронічно посміхається, коли та, не витримавши, відводить погляд. За його безглуздою і до сліз ідіотичною поведінкою ховається справжня машина смерті. Тепер доля світу і чарівної панянки у його руках...

Вашинтонг у великій небезпеці і не тільки він, а й вся планета під загрозою найбільшого знищення. Всі жителі міста в паніці. Підлий і божевільний Дітер у фільмі,МакҐрубер в хорошій якості, вкрав ядерні боєголовки і хоче підірвати Білий Дім, а після цього обіцяє підірвати всю Землю.

У Вас не має доступу для завантажень

Всі спецслужби, армія, поліція взагалі не знають як їм діяти в такій ситуації і опустили руки. У них залишився тільки один останній і єдиний шанс - покликати на допомогу всесвіту колишнього спец-агента Мак Грубера, який покинув суєту цього світу, щоб усамітнитися і заспокоїти свою душу в монастирі Еквадору. З великим трудом чиновники умовляли агента врятувати людство і їм це вийшло ..


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.