Людина нізвідки

Ча Те-шік – скромний власник ломбарду. Дівчинка Чон Со-мі – його сусідка і дочка матері-одиначки, яка працює в барі танцівницею і не стільки займається вихованням дитини, скільки шукає гострих відчуттів на своє і без того невдале життя. І ось одного разу мати Со-мі вирішує обікрасти наркокур'єра, який регулярно з'являється в закладі, де вона виступає. Банда, якій належать вкрадені нею наркотики, посилає кілька гангстерів, щоб повернути їх. Повернувши товар, вони викрадають Со-мі та її матір.

 У головній ролі знявся відомий актор Вон Бін. Прем'єра фільму відбулася 1 жовтня в 2010 році. Мабуть це один з кращих корейських бойовиків 2010 року. Чудова акторська гра, до деталей продумані персонажі, насиченість усілякими екшн- сценами, все це не дає занудьгувати глядачеві. Картина, крім того, вийшла виключно стильна, можливо навіть злегка пафосна. І в результаті ви отримуєте чудову суміш бойовика, драми і трилера, який буде вас утримувати до кінця фільму, змушуючи переживати цілу бурю емоцій.

У Вас не має доступу для завантажень

Сюжет фільму : скромний власник ломбарду Чха Тхе Сик, живе і працює в спокійному районі. День у день він проводить скромну і тихе життя. Дівчинка Чон Соме, його сусідка, яка живе з матір'ю одиначкою і до того ж наркоманкою. Бажаючи легких грошей одного разу Наркозалежна мати разом зі своїм приятелем вирішують обкрасти наркокур'єра. Банда, якій належать ці наркотики намагаються повернути свій товар і викрадають дівчинку і її неблагополучну мати.. .


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.