З-під землі

Мисливець за скарбами Дарен МакКолл збирає археологічну експедицію в джунглі, на пошуки легендарного артефакту - дорогоцінного кинджала, похованого на кладовищі стародавніх. Вторгнувшись на священну землю, чужаки будять кровожерну істоту, що тисячоліттями спала в її надрах. Монстр починає нещадне полювання на людей ...

Більшу частину свого життя, Дарен Макколл посвітив пошукам старовинних артефактів, його називають затятим мисливцем за скарбами. Дарену стає відомо, що в глибинах непрохідних джунглів знаходиться стародавнє кладовище в якому розташований склеп, в цьому склепі лежить дуже дорогий дорогоцінний кинджал. Дарен не роздумуючи відправляється збирати людей для цієї експедиції.

У Вас не має доступу для завантажень

Незабаром коли група була повністю зібрана, головні герої відправляються в джунглі. Їм довелося витратити багато часу і не менше сил, щоб дістатися до артефакту. Головні герої розкрили артефакт і забрали те за чим прийшли. Незабаром на членів експедиції починається полювання, древні істоти - монстри, пробудилися в той момент коли був відкритий склеп. Тепер головним героям фільму " З під землі " належить боротися за своє життя.. ..


Жанр фільму:Жах-Містика------
оцінило: 0 люд.