Божевільний на волі
Вийшовши з в'язниці після трирічного ув'язнення Томмі збирається почати нове життя, яке не буде схоже на його колишнє існування. Але вдома його чекає божевільна сестра, її цинічний чоловік, склеротична бабуся, партнер по останньому злочину, який умовляє його вчинити крадіжку, та ще непередбачувана екс-подруга. Але Томмі цього мало - він ще й закохується в жінку-офіцера поліції, яка наглядає за ним як за умовно звільненим. 

 

Головний герой комедії, Божевільний на волі в хорошій якості, Томмі виходить з в`язниці після трирічного ув`язнення і запевняє себе в тому, що він буде починати зовсім інше і нове життя, яке не схоже на попереднє.

У Вас не має доступу для завантажень

Але, як можна втілити це в реальність, якщо ти повертаєшся до дому, де тебе чекають божевільна сестра з своїм циніком чоловіком, маразматичні бабуся і товариш по останньому злочину, який відразу ж починає підштовхувати його на крадіжку. Але, фіналом всієї цієї ситуації, що склалася стала закоханість Томмі в офіцера поліції, яка здійснювала контроль за його поведінкою після його виходу з в`язниці ...


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.