Мій найкращий коханець

23-річний художник Дейв закохується в 37-річну Рафі, жительку Нью-Йорка і ділову жінку, яка дещо занепокоєна таким подарунком долі і намагається розібратися в ситуації з допомогою свого психотерапевта Лізи. В принципі, Рафі не проти такої романтичної історії, але надто велика різниця у віці. Психотерапевт переконує її, що у такому віці можуть виникати різні кризові ситуації, тому потрібно обов'язково розвіятися і постаратись просто отримати задоволення. Однак, все змінюється, коли Ліза дізнається, що любов із Рафі крутить її власний син .

Головна героїня фільму - 37-річна ділова жінка по імені Рафі. Вона живе на Манхеттені, нещодавно розлучилася. Після випадкової зустрічі з 23-річним талановитим художником Девідом між ними розгорається сильна любов. Рафі трохи стурбована таким подарунком долі, тому намагається розібратися в ситуації, що склалася за допомогою свого психотерапевта Лізі.

У Вас не має доступу для завантажень

В загальному-то, Рафі не проти романтичних стосунків, але жінку лякає така різниця у віці. Однак Лізі переконує її, що в цьому немає нічого поганого, а їй просто потрібно розважитися і спробувати отримати задоволення. Але ситуація кардинально змінюється, коли Лизи дізнається, що Рафі зустрічається з її власним сином


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.