Диктатор

Республікою Вадія керує ексцентричний тиран на ім'я Аладін. Аладін змушений здійснити поїздку до Нью-Йорка, щоб виступити на асамблеї ООН стосовно ядерної програми своєї країни, проте все несподівано змінюється... 

Черговий проект великого Саші Барона Коена! Він вже порадував своїх шанувальників такими хітами як «Бруно» і «Борат». Цей фільм його новий шедевр. У ньому розповідається про диктатора маленької країни. Президент США висловлюється про зміну влади і демократії в цій країні. Диктатор не допустить щоб на його батьківщині запанувала демократія, і він всіма силами захистить улюблених громадян. Звичайно ж і в цьому фільмі присутні вульгарні жарти і неймовірно оригінальний гумор Саші Барона Коена. Всі вже давно звикли до його скандальним фільмів. Цей не буде відрізнятися від інших. Диктатор відвідує Америку, де місцевий народ його ненавидить. Однак він цього не помічає.

У Вас не має доступу для завантажень

Деспот хоче відвідати «Empire State Building» поки його не підірвав хтось із його братів. Він переспить з самої Меган Фокс! Секс-символ сучасної молоді, і зірка знаменитих «Трансформерів». Щоправда, для цього йому доведеться непогано розщедритися. Пригоди диктатора в Америці будуть недовгими, адже йому доведеться повернутися в рідну країну. Тут він справжній правитель, улюблений усіма. Дивитися «Диктатор» онлайн треба обов'язково всім шанувальникам фільмів Саші Барона Коена. Коен не розчарує своїх глядачів цим фільмом. Його жанр як унікальний у своєму роді, і тому має таку величезну популярність. Ця комедія по справжньому феєрично, і сповнена відмінних смішних моментів. З фільмом Коена ніхто не занудьгує, і глядачам сміх гарантований. «Диктатор» обов'язково поповнить вашу улюблену колекцію комедій.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.