Вантажівка

Величезна вантажівка таранить машину, в якій їхали четверо друзів. Всі вижили, але зацікавилися, що за недоумок так необережно управляє автопоїздом. Виявилося, що за кермом нікого не було. Ситуація змушує героїв сісти за кермо і продовжити шлях на чужій вантажівці. Вони ні за що не сіли б у нього, якщо б знали що в двигуні дорожнього монстра замість масла - кров, а вантаж, що перевозиться...

Четверо молодих людей навіть не могли подумати, що звичайна подорож закінчиться справжньою трагедією після того, як їхній позашляховик потрапив в автомобільну аварію, спричиненої вантажівкою, яка на повній швидкості врізалась в задню частину їхньої автівки. Ледь отямившись від шоку та болю, молоді люди кинулись від своєї потрощеної машини до вантажівки, щоб розібратись з водієм-психопатом. Та не встигли вони навіть як слід оглянути вантажівку, як незрозуміло звідки по них відкрили вогонь. Довго не роздумуючи, молоді люди відразу ж кинулись в порожню кабіну водія та подались геть.

У Вас не має доступу для завантажень

І тільки згодом їм стало зрозуміло в яку халепу вони потрапили.Четверо молодих людей навіть не могли подумати, що звичайна подорож закінчиться справжньою трагедією після того, як їхній позашляховик потрапив в автомобільну аварію, спричиненої вантажівкою, яка на повній швидкості врізалась в задню частину їхньої автівки. Ледь отямившись від шоку та болю, молоді люди кинулись від своєї потрощеної машини до вантажівки, щоб розібратись з водієм-психопатом. Та не встигли вони навіть як слід оглянути вантажівку, як незрозуміло звідки по них відкрили вогонь. Довго не роздумуючи, молоді люди відразу ж кинулись в порожню кабіну водія та подались геть. І тільки згодом їм стало зрозуміло в яку халепу вони потрапили.


Жанр фільму:Жах-Містика------
оцінило: 0 люд.